Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Limuzin Servis 720 255 339

» » Praha

Praha

Praha. Vypořádání Praze a jejím okolí byl spojitý od raného paleolitu až do příchodu Keltů, centrální osídlení, administrativu, kultů, výroby, obchodu a také sloužil jako opevněná pevnost.
Tam je myšlenkový směr, který uvádí, že je to keltský bojový kmen, který poskytl základ pro název Bohemia. Ve druhé polovině šestého století dorazily první slovanské kmeny. V devátém století vládnoucí rod Přemyslovců založil jejich rodové sídlo a tím položení základního kamene k tomuto místu s rolí sídla knížecí a později království českých zemích.
Praha je významnou městskou památkovou rezervací. Historické jádro, 866 hektarů ve velikosti, zahrnuje jedinečné město celek Pražského hradu a Hradčan, Malé Straně, včetně Karlůva mostu, Staré Město s Josefovem (zachované části bývalého Židovského města), Nové Město a Vyšehrad Každá z památek v rámci těchto oblastí byla zapsána na Seznam UNESCO v roce 1992.

Persons Type of Vehicle Prices
1 - 3 Mercedes E Class 100 €
4 - 7 Mercedes V Class  150 €
1 - 3 Mercedes S Class 250 €