Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Limuzin Servis 720 255 339

» » Dvůr Králové

Dvůr Králové

Starobylé věnné město českých královen, Dvůr Králové nad Labem secrozprostírá v malebném údolí na horním toku řeky Labe. Město vás zve strávit aktivní relaxační dovolenou. Můžete objevovat krásnou přírodu, mnoho uměleckých památek a vychutnat sportovní a kulturní aktivity v jakémkoliv ročním období.
Existuje několik možností ubytování ve městě, nejvíce v pěší vzdálenosti od prakticky čehokoliv. Tím je zajištěn snadný přístup k historickým, kulturním a sportovním atrakcím v centru města, stejně jako možnost návštěvy místních restaurací, kaváren a cukráren.
Spojte procházku městem s túrou do věže kostela svatého Jana Křtitele. Jedná se o místo, kde Václav Hanka našel rukopis Dvůr Králové. Údajně nejstarší písemný český text, se 14 písněmi z 13. století, které otřásly českou historii.

Chcete prožít Vánoce v létě? Výlet do Dvora Králové Vám to umožní. Po té byste si neměli nechat ujít návštěvu Městského muzea, kde budete mít možnost vidět stálou výstavu Vánoční výzdoby. Dozvíte se, jak výroba dekorací vznikala, a budete přítomni celého cyklu, od foukání a smáčení, až po  zdobení a následné balení do krabic. Zažijete všechno hravou formou; interaktivní výstava bude bavit nejen Vás ale i Vaše děti. Kromě toho, v muzeu můžete také sledovat stopu historie našeho města, a seznámíte se nejen s nejvýznamnějšími události z dob dávno zapomenuté, ale také s historií textilním průmyslu s tradicí v oblasti Dvora Králové.
Najdete zde odpočinek, klid. V Tyršově komplexu, který se může pochlubit dvěma velkými bazény a dětským brouzdalištěm. Vaše děti budou jistě potěšeni, když uvidí, dětské hřiště na volejbal, plážový volejbal, basketbal, nohejbal, stolní tenis a minigolf přímo v areálu koupaliště. 
Chcete si užít perfektní den mezi africkými zvířaty, řídit ve svém vlastním autě nebo v modifikovaném minibuse prostřednictvím unikátního afrického safari mezi volně pobíhajícími zebrami, antilopami, buvoli a ptáky, navštívit výstavu jedovatých hadů černý kontinent nebo propustit páru s dětmi v lanovém parku? Zastávka v Zoo Dvůr Králové, v zahradě s více než šedesátiletou historií, která patří mezi přední africké chovatele zvířat na světě. Během letošní letní sezóny se mohou návštěvníci těšit na další jedinečný zážitek - Lion Safari, který se otevře v červenci. Pro ty, kteří si chtějí užít bezkonkurenční dovolenou, zoo nabízí ubytování v hotelu Safari nebo Safari Camp, které jsou součástí velkého zahradního sloučeniny. Můžete se těšit na gastronomické zážitky v resturaci U Lemura.
Cyklostezky všude kam se podíváte! To by mohl být slogan zobrazující Dvůr Králové nad Labem. Město a jeho okolí jsou doslova protkáno cyklistickými stezkami, které zvou k výletům na kole. Vydejte se proti proudu řeky Labe, kde budete pravděpodobně najdete nejkrásnější hráz v ČR a Národní památkový, Les Království. Je obklopen malebnými lesy, a představuje příjemné místo pro odpočinek i učení. Odtud je to jen krátký výlet na nejvyšší vrchol místní, Zvičina. Uvidíte Krkonoše, jako kdyby byly v dlani, a pozorovat západ slunce, který bude skutečnou tečkou za příjemně strávený den.
Dopravní letiště, které nabízí možnost vyhlídkových letů nad městem a okolím se nachází na druhém konci Dvůra Králové nad Labem, v okrese Žireč. Dále ve stejném směru najdete křížovou cestu s názvem "Příběh člověka utrpení a naděje", Braunův Betlém, a oživený Hospital Kuks - perla vrcholného baroka období na přelomu 17. a 18. století.
Dokonce i v zimě, Dvůr Králové nad Labem má hodně co nabídnout. Jsou-li výletní cesty pokryté sněhem, můžete vyrazit na běžkách na bílé stopě nebo sjezdového lyžování.

Počet osob Vozidlo Ceny
1 - 3 Mercedes E Class 302 €
4 - 7 Mercedes V Class  390 €
1 - 3 Mercedes S Class 450 €